piątek, 9 stycznia 2015

skrzyneczki nieduże....

 Nieduże dwie skrzyneczki zrobiłam jeszcze w zeszłym roku.
 Do pierwszej zapakowana będzie słodka bransoletka , którą można wylicytować na aukcji WOŚP   http://aukcje.wosp.org.pl/bajki-bransoletka-dla-mamy-i-corki-modeliniarki-i1291695
Wydruk, szablon,biała farba i zero patyny :)  Przy drugim malutkim (11x11) puzderku  dla wielbicieli zespołu PINK FLOYD,  musiałam się napracować nieco więcej:) 
Dużo  było domalunków  żeby  powiększyć oryginalny motyw główny i całe tło też wiele razy przemalowywane, nakrapiane..  Całość wylakierowana na matowo, tylko trójkącik pociągnięty werniksem szklącym.

  a w środku prezentuje się tak
          Niedługo wrócę z resztą moich zeszłorocznych prac, których jeszcze nie pokazywałam, a tymczasem czekam na śnieg, a WY???

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładne pudełka. Chylę czoła za to z Pink Floyd. Ja nawet nie myślę, by coś gdzieś domalowywać :o) Pozdrawiam i życzę dobrego roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pudełeczko Pink Floyd zapiera dech! Cudowne! Drugie też śliczne, ale jako wielbicielka muzyki Pink Floyd jestem pod wrażeniem właśnie tego z trójkącikiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie będę oryginalna - pudełko Pink Floyd jest po prostu bajeczne. Podziwiam te wszystkie domalowywania, które na pewno nie były łatwe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pink Floyd jest dziełem sztuki, drugie też śliczne

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne i takie wypracowane obydwie.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń