sobota, 12 stycznia 2019

WOŚP 2019

Dzień dobry w NOWYM ROKU :)
Problemu zdrowotne  i techniczne, które mnie dopadły w okresie przed i poświątecznym sprawiły, że dopiero teraz mogę zamieścić tego posta i życzyć wszystkim zaglądającym do mej chatki, by rok 2019 przynosił same dobre dni  i aby zdrowie w tym roku Wam dopisywało.

A propos zdrowia, to jak zapewne wszyscy wiedzą, jutro jest wielki finał  WOŚP i po raz kolejny specjalistyczne szpitale dziecięce w całym kraju otrzymają potrzebny sprzęt, zakupiony dzięki naszym datkom.  Różnie uczestniczymy w tej corocznej zbiórce na rzecz potrzebujących, wrzucamy pieniądze do puszek, licytujemy ale i tworzymy różne cudeńka na licytacje. Biżuteryjki z całego kraju po raz ósmy skrzyknęły się i stworzyły przepiękną biżuterie którą można wylicytować na allegro- kilkadziesiąt projektów!
Każda kolia,  naszyjnik czy bransoleta otrzymała stosowne opakowanie, ja miałam przyjemność zrobić puzderko dla naszyjnika "Kwiat paproci", który można jeszcze do jutra wylicytować pod  linkiem
 https://charytatywni.allegro.pl/04-kwiat-paproci-naszyjnik-bizuteryjki-i8622202
  Skrzyneczka drewniana ozdobiona motywem z serwetki, szablonami, foremkowymi ornamentami i ptaszkiem, dostała metalowe nóżki i uchwyt . Zabezpieczona matowym woskiem.


                                                Pozdrawiam serdecznie w ten zimowy czas :) 

3 komentarze:

 1. Grażynko, dużo zdrówka Tobie i Twoim najbliższym nie tylko na ten Rok. Mam nadzieję na rychłe spotkanie 🙂
  Piękna skrzyneczka! Kibicuję wszystkim licytacjom.
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna szkatułka . Zdrowia życzę w nowym roku :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna szkatułka :) Wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń